Czy ma ktoś subskrypcję SkyShowtime i może mi sprawdzić, czy można w ramach subskrypcji oglądać Mr Robot? Podobno został usunięty, jak wpisuje w necie to wychodzi że dostępny, a w aplikacji Prime jak przejdę do SkyShowtime to pokazuje mi że dostępny tylko do wykupienia na odcinki/sezon.
@taris Niewiele by to zmienilo, bo gdyby Max za tydzień miał wygrać, a Lando być 3, przy Piastrim na 2 miejscu, mielibyśmy na bank podmiankę by Norris zdobył mistrza. Musiałby się ktoś włączyć do walki o podium, tak jak i teraz.
Jest jakaś opcja wyplacenia hajsu z konta Steam? Ewentualnie może ktoś planuje doladowanie wiekszej kwoty lub chcialby wymenic na np. gry/srodki w PlayStation Store?
Ogolnie dobrze, ze istnieje VAR, bo byloby 5 w plecy w juz w pierwszej polowie. A byloby jeszcze lepiej, jakby ta mapla z gwizdkiem potrafila z niego korzystac.
Ogólnie to co zrobił Ronaldo to trochę buractwo. Firma ładuje potężny hajs w turniej, umieszcza swoją butelkę na stoliku, ta po prostu stoi, nikt nie kazał mu tego pić czy zachwalać, a ten usuwa ją z kadru. Po co. Bez takich sponsorów by nie zarabiał tyle ile zarabia.
Wyślę swoje CV na pomocnika. 10 tys. ojro miesięcznie mi starczy, a biegać i od czasu do czasu podać do boku też potrafię. Nie będę narzekać, żądać podwyżek, Audi mogę dostać używane.
Komentarze
0
@Dari0G Rozumirm że normalnie odpaliłeś losowy odcinek? U mnie wszystkie są za ikonką „zakupowa” i nie wiem co z tym zrobić
0
Czy ma ktoś subskrypcję SkyShowtime i może mi sprawdzić, czy można w ramach subskrypcji oglądać Mr Robot? Podobno został usunięty, jak wpisuje w necie to wychodzi że dostępny, a w aplikacji Prime jak przejdę do SkyShowtime to pokazuje mi że dostępny tylko do wykupienia na odcinki/sezon.
0
@taris Niewiele by to zmienilo, bo gdyby Max za tydzień miał wygrać, a Lando być 3, przy Piastrim na 2 miejscu, mielibyśmy na bank podmiankę by Norris zdobył mistrza. Musiałby się ktoś włączyć do walki o podium, tak jak i teraz.
0
Jest jakaś opcja wyplacenia hajsu z konta Steam? Ewentualnie może ktoś planuje doladowanie wiekszej kwoty lub chcialby wymenic na np. gry/srodki w PlayStation Store?
0
Ogolnie dobrze, ze istnieje VAR, bo byloby 5 w plecy w juz w pierwszej polowie. A byloby jeszcze lepiej, jakby ta mapla z gwizdkiem potrafila z niego korzystac.
101
Ogólnie to co zrobił Ronaldo to trochę buractwo. Firma ładuje potężny hajs w turniej, umieszcza swoją butelkę na stoliku, ta po prostu stoi, nikt nie kazał mu tego pić czy zachwalać, a ten usuwa ją z kadru. Po co. Bez takich sponsorów by nie zarabiał tyle ile zarabia.
92
Valverde: ("fajny pomysł ma ten Bielsa, może i u nas wprowadzę")
Valverde: Barto, ile musi pracować przeciętny kibic z Polski, żeby zobaczyć mecz? Wiesz, tak wszystko wliczając.
Bartomeu: No tak ze 160h, a czemu pytasz.
Valverde: A nie ważne już...
90
Wyślę swoje CV na pomocnika. 10 tys. ojro miesięcznie mi starczy, a biegać i od czasu do czasu podać do boku też potrafię. Nie będę narzekać, żądać podwyżek, Audi mogę dostać używane.
81
I oni mają czelność karać nasz klub za małe nieprawidłowości. Hipokryzja w czystej postaci.
78
Klub powinien złożyć odwołanie od kary Koemana i zawnioskować o jej przedłużenie do absolutnego maximum